Unikalus projektas

Nuo 999 €

Greitai ir kokybiškai kuriame modernias interneto svetaines pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Kuriamų projektų spektras apima ir paprasčiausias reprezentacines, ir sudėtingiausias bei moderniausias interneto svetaines. Visa tai įgyvendiname per optimalų terminą ir už konkurencingą kainą.

Į siūlomą unikalaus internetinio puslapio paketą įskaičiuota:

Konsultacija
Konsultacijos metu padėsime apsispręsti dėl svetainės kūrimo, patarsime, pakomentuosime situacijas iš savo patirties ir neleisime jums suklysti.
Konkurentų analizė
Išanalizuosime penkis didžiausius jūsų konkurentus ir pateiksime analizę kuri padės kuriant internetinės svetainės strategiją ir planą.
Unikalaus dizaino sukūrimas
Sukursime unikalų dizainą, kuris bus pritaikytas pagal jūsų įmonės konkretų veiklos modelį, strategiją. Manome, kad unikalus dizainas yra vienas svarbiausių punktų į gerą internetinį puslapį.

Turinio valdymo sistema
  • Turinio valdymo sistemos diegimas.
  • Galimybė kelti tekstus ir nuotraukas paprastu teksto redaktoriumi.
  • Pateikiame naudotojo instrukciją ir esat poreikiui suteikiame konsultaciją.
Skirtingų kalbų integravimas
Prieš projektą yra nustatomas kalbų kiekis. Įprastai rekomenduojame naudoti bent 2 skirtingas kalbas puslapyje. Kalbų kiekio neribojame.
Informacijos talpinimas svetainėje
Pagrindinę puslapio informaciją sukelsime nemokamai. O jei dalies turinio neturėsite, mes padėsime jį jums parašyti.
SEO optimizavimas (techninė seo optimizacija)
Atliekami techniniai darbai, suteikiantys galimybę įtraukti tinklalapį į paieškos sistemų variklius. Atlikus techninį SEO, svetainė bus suderinta su paieškos sistemų reikalavimais, todėl dauguma vidinių puslapių bus įtraukti į paieškos variklius.
Puslapio lankomumo statistika
Visada turėsite galimybę matyti lankomumą, naudodami statistikos modulį galėsite sekti vartotojų srautus.
365 dienų garantinis aptarnavimas
Už savo darbus atsakome. Garantuojame, kad mūsų internetinis puslapis jums tarnaus ilgai ir gerai. Jei atsiras puslapyje trukdžių mes juos sutvarkysime, nesvarbu koks paros metas, tai būtų.
Serverio nuoma +60€/metams
Talpa serveryje – neribojama, duomenų srautas – neribojamas, elektroninių pašto dėžučių skaičius – 20. Visa tai už 60€ / metams.
Jau daugiau nei 10 metų bendradarbiaujame su UAB „IVT“ komanda. Dirbame, dirbome ir toliau dirbsime. Jie gali pasiūlyti tai, ko reikia kiekvienai organizacijai – aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą.
– Dalius Raškinis

Mūsų darbai