Panda 4.1 atnaujinimas

Panda 4.1 atnaujinimas

Google prieš kelis mėnesius (2014-10-02) paskelbė apie naujausią Panda 4.1 atnaujinimą, kuris turėtų gerokai pakoreguoti rikiavimą naturalioje paieškoje. Remiantis Pierre Far, kuris yra Google analitikas, atnaujinimas yra skirtas atrenkant žemos kokybės internetinius puslapius ir pakoreguojant jų rikiavimą. Jau dabar yra jaučiami rezultatai tarp mažos ir vidutinės apimties portalų, ypač tarp tų kurių turinys yra prastas.

Prieš tai išleistas atnaujinimas Panda 4.0 (išleista 2014 metų pavasarį) buvo taikytas turiniu skurdžius portalus. Šis išleidimas lėmė, kad 7,5 % visų pozicijų buvo perskirstytos. Po šio leidimo tokie didieji portalai ,rašantys apie paieškos variklių veikimą, kaip PRweb ir PRnews buvo paveikti kardinaliai, jų lankomumas sumažėjo per 70 %.

Jei jūs per savo google analytics paskyrą matote, kad yra smarkiai smukęs lankomumas iš Google paieškos, vadinasi galite įtarti, kad buvote paveiktas Panda 4.0, o greičiausiai ir Panda 4.1. Galvojate ką dabar daryti? Turiu jums nuoširdų pasiūlymą – kreipkitės į specialistus.

Ką daryti jei portalas buvo paliestas Panda 4.1 atnaujinimo?

Jei pastebėjote, kad per paskutinius mėnesius staiga nukrito jūsų puslapio lankomumas iš organinės paieškos, greičiausiai buvote paveiktas Panda 4.1 atnaujinimo. Turėtumėte atsižvelgti, kad Panda 4.1 yra taikytas mažos apimties puslapiams, tai jei jūsų puslapis turi daugiau nei 20 % lyginant su programiniu kodu, tada jums baimintis nereikėtų. Tačiau jei esate būtent tas kuris neturi daug turinio puslapyje, taip pat turi netvarkingą puslapį, tuomet reikėtų negaišti laiko ir kibti į darbus. Atminkite, kad dabar yra svarbiausia kokybiškas turinys ir kuo daugiau jo turėsite tuo jums geriau.

Mūsų dažnai klausia, kas yra kokybiškas turinys. Tai yra turinys, kurį žmonės like‘ina, kurį žmonės skaito ir juo dalinasi. Kuo daugiau tokių straipsnių turėsite tuo jums geriau. Stenkitės rašyti, tik tai kas ištikrųjų yra įdomu ir reikalinga, jei parduodate langus, aprašykite vienų ir kitų langų privalumus, jei parduodate knygas – patalpinkite jų recenzijas. Naudokite originalų turinį! Greižtai! Kopijuotas turinys kenkia. Tokiu atveju Google robotai jūsų puslapį gali stipriai nustumti į apačią.

Periodiškumas

Patalpinote straipsnį, aprašymą, recenziją savo puslapyje? Kas toliau? Kurkite dar turinio, kuris jūsų puslapį dar labiau keltų į viršų. Svarbiausia nepamiršti, kad vienas straipsnis nieko nepakeis, tai turite daryti periodiškai ir kokybiškai.

Kai talpinate straipsnį turėkite omeny, kad jie turėtų būti apie 1000 – 1500 žodžių apimties ir talpinami periodiškai. Koks tai yra periodas geriausia spręsti jums. Tačiau naujienas turėtumėte vis tiek skelbti.

Nerašykite apie nieką. Fokusuokitės į pagrindinę temą, stenkitės pasiekti savo auditoriją. Būtinai turėkite socialinių tinklų įskiepius, leiskite jūsų informacija dalintis.

Eksperimentuokite

Blogiausias būdas tobulinant puslapį yra nieko nedarymas. Neleiskite savo puslapiui pasenti, eksperimentuokite, pradėkite rašyti savo naujienas dažniau, papildykite puslapį blogu. Rašykite savo mintis apie veiklą ir jos kryptį. Aprašykite nuotraukas, nepalikite tuščių puslapių be informacijos.

Jei kyla daugiau klausimų, galite kreiptis į mus ir mes jums patarsime ir padėsime.

Panašūs straipsniai